Title Image

Kontakt

OSADA POD LIPĄ

Czy podczas pobytu otrzymamy ręczniki?

W naszych apartamentach dostępne są ręczniki łazienkowe oraz ściereczki kuchenne. W sypialniach czeka na Gości pachnąca pościel.

Czy w aneksie kuchennym dostępne są naczynia?

Aneksy kuchenne są w pełni wyposażone (kubki, sztućce, talerze, garnki oraz inne akcesoria kuchenne). Dodatkowo w każdym aneksie znajduje się płyta grzewcza, lodówka, czajnik elektryczny oraz zmywarka.

Czy dostępne są rowery i czy są one bezpłatne?

W Osadzie do dyspozycji Gości jest 5 rowerów bez dodatkowych opłat.

Czy w Osadzie dostępny jest grill?

W Osadzie mamy wydzieloną przestrzeń na ognisko z rusztem. Grilla nie posiadamy, ale ognisko jest idealnym miejscem na wspólne rozmowy, śpiewy oraz upieczenie smakołyków. 

Czy w Osadzie są rowerki dziecięce oraz krzesełka dla dzieci na rowery?

Niestety nie mamy rowerów ani krzesełek rowerowych dla dzieci. Natomiast polecamy wypożyczalnię rowerów w Złocieńcu, na ulicy Mirosławieckiej – tel . (+48) 606 368 329. Nasi Goście zawsze są zadowoleni z ich usług.

Czy daleko jest do jeziora z plażami?

Polecamy jezioro Siecino , z pierwszej klasy czystością wody. Do jeziora jedzie się z Osady 10 minut autem. Można się też wybrać drogą leśną rowerami. Wtedy czas dojazdu zajmie około 15 minut.

Czy we wsi jest sklep?

W naszej wsi nie ma sklepu, ale 6 km od Osady znajdują się sklepiki. W Złocieńcu (najbliższe miasteczko od Gronowa) można znaleźć także większe sklepy sieciowe.

Czy w pobliżu są trasy rowerowe?

Wokół znajduje się bardzo dużo tras rowerowych. Przez naszą wieś wiedzie niebieski szlak rowerowy „Dookoła jeziora Siecino”. My polecamy urokliwą trasę „Szlak zwiniętych torów”, która wiedzie po dawnym nasypie kolejowym.

Czy w okolicy są grzyby?

W pobliskich lasach można zbierać grzyby koszami. Nasi Goście wyjeżdżają bardzo zadowoleni, z bagażnikami pełnymi grzybów.

Czy w osadzie jest Wi-fi?

Nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu WI-FI. Niestety, światłowód jeszcze nie dotarł, a inne cuda techniki nie dają rady… Proponujemy wypoczynek z dala od zgiełku życia.

Czy w osadzie jest zasięg GSM?

W apartamentach jest zasięg, nie ukrywamy jednak, że ze względu na usytuowanie wsi, bywają momenty gdy jest on bardzo słaby.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI